تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور
بستن تبلیغات [X]
چیزکیک چیست؟

چیزکیک یکی از خوشمزه‌ترین کیک‌های ممکن برای عصرانه است. چیزکیک‌های آموزشگاه شیرینی پزی چیزی به مراتب خوشمزه‌تر از چیزکیک‌های ارائه شده در قنادی‌ها است. چرا که معمولاٌ چیزکیک‌های پخته شده در قنادی‌ها پز از خامه‌ است و کیک زیادی ندارد. همچنین کیک چیزکیک را می‌توان با انواع کیک‌ها ترکیب کرد تا هزینه کمتری داشته باشد. اما چیزکیک‌های سرآشپز نادیا با یک لایه با ضحامت متوسط از کیک اسفنجی ساده و تازه و همچنین مایه پنیری خاص و خوشمزه به همراه کاکائوی رنده شده بر روی چیزکیک یکی از بهترین ترکیب‌های ممکن از این شیرینی خوشمزه را پدید می‌آورد. مورد دیگری که چیز‌کیک‌های سرآشپز نادیا را از دیگر چیزکیک‌های بازار متفاوت می‌کند، اندازه فوق‌العاده خوب آن است. معمولاْ چیزکیک‌ها آنقدر بزرگ هستند که میل کردن یک تکه کامل از آن تغریباُ غیر ممکن است. اما چیزکیک‌های انگشتی آموزشگاه شیرینی پزی دارای اندازه مناسبی برای پذیرایی در مهمانی‌ها است.

چیزکیک‌ از آن دسته از شیرینی‌ها است که باب میل تمام سلیقه‌ها است. با این حال سرآشپز نادیا می‌تواند آن را مطابق سلیقه شما، مثلاُ کاکائویی، فوق پنیری و حتی گردویی و پسته‌ای برای شما تدارک ببیند.

چیزکیک مناسب چه شرایطی است؟

معمولاْ این چیزکیک‌های انگشتی به عنوان یک دسر فوق‌العاده برای بعد زا شام در مهمانی‌های رسمی شما می‌تواند به شما کمک کند. همچنین در مهمانی‌های کودکان و تولد‌ها کاملاُ خاص و زیبا خواهد درخشید.

نحوه نگهداری چیزکیک

چیزکیک‌ها به دلیل وجود پنیر، خامه و تخم‌مرغی که دارند، باید در یخجال نگهداری گردند. پپیشنهاد آموزشگاه شیرینی پزی پیشنهاد می‌کند که جیزکیک را در ظروف در بسته در یخچال نگهداری کنید چرا که مایه پنیری آن به سادگی بوی محیط را به خود جذب می‌کند.

پیشنهاد سرآشپز نادیا برای سرو چیزکیک

چیز کیک را می‌توان به صورت دسر و یا با چای سرو کرد. به عنوان صبحانه، عصرانه و میان وعده می‌توانید روی یک تکه چیزکیک حساب کنید!


ن : آموزشگاه شیرینی پزی
ت : چهارشنبه 22 شهريور 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)